rozwód i podział majątku adwokat

Adwokat Rozwód – Podział Majątku

Bydgoszcz

Kancelaria prawna do spraw rozwodowych na terenie Bydgoszczy – kim jesteśmy?

Witaj! Jestem Iwo Klisz i swojej praktyce adwokackiej od wielu lat umożliwiam Klientom podjęcie decyzji z zakresu prawa rodzinnego.

Prowadzona przeze mnie Kancelaria adwokacka Klisz i Wspólnicy, posiadająca kilka filii na terenie całej Polski, w której jestem wspólnikiem zarządzającym to zgrany zespół wykwalifikowanych specjalistów, prowadzących sprawy rozwodowe każdego dnia.

Rozwody Bydgoszcz – kancelaria adwokacka

Pomoc prawna świadczona w ramach naszej działalności to przede wszystkim indywidualne podejście, jednak nie tylko. To znajomość przepisów i umiejętność błyskawicznego zastosowania ich w praktyce rozwodowej, co w takiej sprawie wywiera skutki już od samego początku postępowania.

Każdy adwokat rozwodowy opiekujący się naszymi klientami w toku postępowania rozwodowego, na pierwszej rozprawie, czy udzielając porady prawnej myśli nieszablonowo, jest doskonałym taktykiem i potrafi znaleźć rozwiązanie skrojone na miarę dla Twojej sytuacji.

Rozwód Bydgoszcz – prowadzenie sprawy rozwodowej – kancelaria prawna

Sprawy rodzinne bywają bardzo skomplikowane. Wbrew pozorom, to nie prawo karne jest najbardziej angażujące. Nie zamierzam obiecywać Ci, że wszystko skończy się bardzo szybko i bezboleśnie.

To sprawy szczególnego rodzaju, wymagające nietuzinkowego podejścia, jako że w końcu regulują stosunki między najbliższymi.

Sprawy o ograniczenie władzy rodzicielskiej, ustanowienie rozdzielności majątkowej, kontaktów z dzieckiem, podział wspólnego mieszkania czy stwierdzenie ustania związku małżeńskiego mogą ciągnąć się latami.

Mogę Cię jednak zapewnić, że obsługując na co dzień klientów indywidualnych oraz właścicieli podmiotów gospodarczych, każdego dnia świadczymy kompleksową pomoc prawną wykorzystując wieloletnie doświadczenie – w związku z czym postaramy się, by wspólnie przejść cały proces tak szybko i prosto, jak będzie to możliwe.

Komu powierzyć sprawę rozwodową? Postępowanie o podział majątku

Decydując się na naszą współpracę, możesz być pewien kilku rzeczy.

Nie będziesz musiał martwić się kwestiami takimi jak sporządzenie pism procesowych i formalnościami, które trzeba dopełnić, by sąd stwierdził zupełny rozpad pożycia małżeńskiego.

Nasza kancelaria radcowska – kancelaria adwokacka postara się, abyś musiał uczestniczyć w minimum formalności.

adwokat rozwód bydgoszcz

Iwo Klisz, adwokat, rozwód i podział majątku, Bydgoszcz

Specjalizacja w Bydgoszczy:

  • sprawy o rozwód z orzekaniem o winie i bez orzekania o winie
  • sprawy o podział majątku po rozwodzie oraz w czasie rozwodu
  • ugody podział majątku wspólnego małżonków
  • porady prawne dotyczące sposobu podziału majątku oraz rozwiązania małżeństwa

 

Kancelaria Klisz i Wspólnicy
ul. Gdańska 7
85-009 Bydgoszcz

tel. kom. 695 560 425

email: [email protected]

 

Rozwód? Skup się na sobie

Zdajemy sobie sprawę z tego, że sprawy rodzinne, a zwłaszcza sprawy rozwodowe takie jak ustalenie kontaktów z dzieckiem, władza rodzicielska czy kwestie podziału majątku są bardzo angażujące.

I ten stres, kiedy drugi ze współmałżonków zasiada naprzeciwko Ciebie i kłóci się o właśnie o władzę rodzicielską, chce ustalenia majątku dziecka czy uniemożliwia wydania dziecku paszportu. Najczęściej także chce uzyskać rozwód jak najszybciej, niwecząc lata swojej pracy – Waszej pracy – nad związkiem.

Właśnie w takich chwilach przyda Ci się adwokat rozwodowy, który zdejmie z Ciebie konieczność zajęcia się formalnościami takim i jak przygotowywanie pism procesowych i pozwoli Ci skupić się na spokojnym przygotowaniu do rozprawy.

Rozwód: pisma procesowe – pozew rozwodowy czy ugoda?

Udzielając porad prawnych do każdej sprawy, nie tylko tych dotyczących ustania związku małżeńskiego, ale także obejmujących wiele innych kwestii z działu prawo rodzinne, prawo pracy czy kwestie upadłości konsumenckiej, zawsze staram się jak najlepiej zrozumieć swoich klientów.

Filmowe rozwody nierzadko przypominają zaciekle toczone batalie, w których adwokat zachowuje się niczym bulterier, wyciągając na drodze sądowej wszystkie grzeszki i „brudy” dotychczasowego męża czy żony. I to na każdej rozprawie, w sposób szczególny atakując bliską Ci niegdyś osobę.

Rozdzielność majątkowa, alimenty, wydanie dziecku paszportu, podzielenie się opieką nad nim… Wszystko to staje się nieistotne, ponieważ przecież liczy się Twoja wygrana. I rozpad pożycia małżeńskiego koniecznie z kwestią orzekania o winie. Chcesz rozwodu. Czy jednak naprawdę jest to równoznaczne z tym, że chcesz wojny, w trakcie której ucierpią obie strony?

Porozmawiajmy o porozumieniu w sprawie rozwodu

Nawet w przypadku typowych spraw (choć uważam, że żadna tak do końca taka nie jest) nie zamierzam niczego Ci narzucać. Zawsze jednak zaproponuję i przedstawię Ci kilka rozwiązań najlepszych dla Ciebie.

Byłbyś zdziwiony, w jak dużej ilości spraw rozwodowych najlepszym wyjściem okazuje się ugoda wypracowana wspólnie – choć początkowo nie było o niej mowy. Wszystko to jest jednak kwestią dobrej pomocy prawnej.

Rozwód Bydgoszcz kancelaria adwokacka – sporządzanie pism procesowych

Jeżeli jednak zdecydujesz się na rozwód przeprowadzony w sądzie, przygotuję dla Ciebie taki pozew rozwodowy, który już na początku postawi Cię na możliwie najlepszej pozycji. Uprzedzę Cię jednak lojalnie- orzeczenie wydane przez sąd nie zawsze musi być takie, jakie chciałbyś, aby było.

Rozwody na sali sądowej

Postępowania – zwłaszcza rozwodowe – są prowadzone przez sędziego, będącego człowiekiem. Osobą, która także może mieć gorszy dzień lub po prostu podjąć złą, a przynajmniej niekorzystną dla Ciebie decyzję.

Niewłaściwy podział majątku, zbyt wysokie alimenty, niedokładnie taki werdykt sprawy, jakiego oczekiwałeś. Wszystko może się zdarzyć. Rozwód czy ugoda? Jako Twój adwokat podpowiem najlepiej, jak potrafię, choć ostateczna decyzja będzie oczywiście należeć do Ciebie.

Alimenty, ograniczenie władzy rodzicielskiej i rozwód – adwokat Bydgoszcz

Adwokat z dużym doświadczeniem w wrażliwych materii spraw tego rodzaju powinien cechować się kilkoma zaletami.

Zaliczają się do nich przede wszystkim duża doza empatii z jednoczesnym zachowaniem rzeczowego spojrzenia osoby postronnej, umiejętność dostosowania objętej taktyki do dynamicznie zmieniającej się sytuacji w kwestii rozwodu czy wyjaśnienie klientowi „po ludzku” jak będzie wyglądała sprawa o rozwód, jakie są jej kolejne etapy i czy może w tym przypadku lepiej byłoby zawrzeć ugodę.

Nie jestem osobą, która lubi się chwalić- jednak taką, która zawsze mówi szczerze. Jako Twój potencjalny adwokat zaznaczę więc, że chętnie podzielę się z Tobą swoją wiedzą i przekuję ją w sukces w największym możliwym stopniu.

Jak podzielić majątek? - pobierz darmowy poradnik

podział majątku Bydgoszcz

Adwokat rozwody – czego nie powie Ci kancelaria prawna?

adwokat Bydgoszcz katowice #adwokat rozwód #adwokat podział majątku #Bydgoszcz adwokat

Przychodzisz do prawnika ze sprawą o ograniczenie władzy rodzicielskiej, alimenty czy chcesz po prostu, aby sąd stwierdził zupełny rozpad pożycia małżeńskiego. I co słyszysz?

Oczywiście dowiadujesz się, że wygrasz, pozew rozwodowy załatwi całą sprawę i że wszystko będzie szybko, tanio i pięknie. Nonsens.

Podczas spraw rozwodowych może pojawić się mnóstwo komplikacji. Nawet to, co wydaje się na pozór proste w takiej sprawie wywiera skutki na Wasze dzieci, którymi przecież wciąż chcesz i masz prawo się zajmować, na sprawy rodzinne czy wspólny majątek – ale jednak przede wszystkim na Was samych.

Kluczem do sukcesu jest kancelaria prawna, która szczerze powie Ci, że nie wie, ile będzie kosztować cała rozprawa. Nie może zagwarantować, jak długo potrwa. I jaki będzie jej ostateczny wynik. Tego nie sprawiłby nawet i magik.

Indywidualne podejście, które powinien przejawiać adwokat rozwodowy wiąże się także ze szczerą odpowiedzią- nawet, jeśli jest ona trudna. Więcej szczegółów o prowadzeniu spraw rozwodowych we Wrocławiu na stronie adwokat Wrocław rozwód

Adwokat do spraw rozwodowych – Bydgoszcz

Moja kancelaria prawna – kancelaria adwokacka posiada kilka blogów, na których z przyjemnością dzielę się z Klientami swoją wiedzą.

Mógłbyś zapytać: dlaczego, skoro mógłbym przekazywać wiadomości klientom jedynie w trakcie udzielania porad prawnych? Pytanie jest w pełni zasadne.

Powinieneś jednak wiedzieć, że prowadząc sprawy rodzinne, nauczyłem się przede wszystkim tego, że bardzo ważne, jeśli nie najważniejsze jest rzeczowe przygotowanie Klienta na wszystkie możliwe rozwiązania.

Ja zajmę się formalnościami takimi jak perfekcyjnie przygotowany pozew rozwodowy czy wypracowanie dobrej ugody na drodze twardych, nieustępliwych negocjacji (które są – mówiąc szczerze – jedną z moich specjalności). Ty możesz mieć spokojną głowę i zastanowić się nad tym, jakiego rozwiązania oczekujesz.

Zawalczymy o nie wspólnie, pracując na Twój sukces. Twoja satysfakcja to mój cel.

Adwokat Bydgoszcz – Rozwód i podział majątku – na YouTube

W obecnych czasach każda nowoczesna Kancelaria ma swój kanał na YouTubie. Przyznam szczerze, że początkowo występy przed kamerą wymagały ode mnie sporo odwagi, ale teraz przygotowywanie kolejnych filmów sprawia mi coraz większą przyjemność.

Jeżeli interesuje Cię w jaki sposób dochodzi do wydania wyroku rozwodowego, jak napisać pozew rozwodowy, jakie dowody pojawiają się w sprawie o rozwód i podział majątku, a także jak ustalić kiedy między małżonkami nastąpił trwały rozpad pożycia zapraszam Cię do obejrzenia poniższych filmów.

 

Bydgoszcz

adwokat Bydgoszcz rozwód #Rozwód #Rozwód Bydgoszcz
rozwód Bydgoszcz #Podział Majątku Bydgoszcz #Adwokat Bydgoszcz Podział Majątku

Rozwód w Bydgoszczy – adwokat i radca prawny Kancelaria Klisz

Jeżeli szukasz w Bydgoszczy lub Inowrocławiu adwokata, który poprowadzi Twoją sprawę rozwodową możesz skorzystać z usług naszej Kancelarii. Przyjmujemy zlecenia polegające na prowadzeniu spraw

rodzinnych:

 

adwokaci rozwód katowice

#Adwokaci Bydgoszcz #Rozwody Bydgoszcz

Adwokat Rozwodowy BYDGOSZCZ - Kancelaria adwokacka Prawa Rodzinnego

Nasze biuro

Napisz do NAS